برگزاری دوره آموزشی "مبانی و مقدماتی پزشکی کوهستان"هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان   در نظر دارد " دوره آموزشی مبانی و مقدماتی پزشکی کوهستان " را در اولین فرصت پیش روی و به محض تکمیل ظرفیت کلاس در استان زنجان  برگزار نماید.

این برنامه دو روزه بوده و مباحث مورد تدریس در این دوره عبارتند از: بیماریهای ارتفاع، ادم ریوی، ادم مغزی، سرمازدگی، هیپوترمی، صاعقه زدگی، تغذیه کوهستان، آفتاب سوختگی، نور زدگی، . . .

شرکت در این دوره برای کلیه علاقمندان و کوهنوردان آزاد است و همچنین این دوره پیش نیاز شرکت در دوره های مربیگری درجه 3 رشته های مختلف کوهنوردی(یخ وبرف، سنگ نوردی، کوهپیمایی و . . . ) می باشد.

علاقمندان در صورت شرکت گروهی در دوره با تعداد بیش از ۵ نفر از 10٪ تخفیف برخوردارند.

علاقمندان جهت شرکت در دوره مذکور با  دفتر هیئت کوهنوردی استان زنجان  به شماره 02414255990 و یا باشماره موبایل 09123411689 آقای باقری  تماس حاصل نمایند.


هزینه ثبت نام دوره آموزشی "اصول مبانی و مقدماتی پزشکی کوهستان" : 38000 تومان . واریز شود به حساب شماره 894255/7  بانک ملت به نام هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان

آخرین مهلت برای ثبت نام تا آخر مهرماه سال 91 می باشد بدیهی است به دلیل محدودیت ظرفیت کلاس ، اولویت پذیرش با نفراتی که زودتر  ثبت نام نموده اند ،  می باشدمنبع هیئت کوهنوردی استان زنجان

 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 13 مهر 1391    | توسط: حسن باقری    | طبقه بندی موضوعات: پزشکی کوهستان، آموزش،     | نظرات()